0
Košík je prázdný
0
     
     

    QSFP28 -> QSFP28 (100GbE) optický (AOC) kabel OM3, 1m

    Výrobce
    KABELY
    Kód
    KAX QSFP28-A-010
    Part No.
    WQ8-100G-AOC1M
    DPH
    21%
    Záruka spotřebitel
    24 Měsíců
    Záruka ostatní
    12 Měsíců
     

    Prodej

    Vaše cena bez DPH
    3 933 Kč
    Vaše cena s DPH
    4 759 Kč
    Objednat
     

      Podrobnosti o produktu

      Produkt manažer:

      Jan Petrák,  +420 387 001 451,  +420 602 742 705,  jan.petrak@abacus.cz

      Poslat info

      Dotaz k tomuto produktu

      Váš e-mail
      Dotaz
       

      Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentář
      Mám o tento produkt zájem
       

      Zaslat informaci o produktu známému

      Váš e-mail
      Zaslat na e-mail
      Komentář
       

      Nalezli jste chybu?

      Popis závady
      Váš e-mail
       

      Historie cen

      24.1.2024 15.2.2024
      4 877 4 053

      K provozování našeho webu www.abacus.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...