Naposledy navštívené

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zařazení produktu

 
 
 
 
 
 
 
 

QSAN AegisSAN LX P600Q 4U,iSCSI SAN,24×SAS2,4×10GbE(SFP+)4×GbE,DualCntrl,rPS

 
 
 
Výrobce /

QSAN 

 
Kód / COQ P600Q-D424-SFP
Part No. / 91.210QD.QN005
DPH / 21%
Záruka / 36 Měsíce
Status /
Prodej
Prodej
QSAN AegisSAN LX P600Q 4U,iSCSI SAN,24×SAS2,4×10GbE(SFP+)4×GbE,DualCntrl,rPS


 
 
 

Vaše cena bez DPH 551 540 
Vaše cena s DPH 667 363 
Množství
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
4GB cache, rozšiřitelná na 8GB, BBU baterie součástí
 
 
 
 
 
  •  
 

Vhodný doplněk


 

Kód      Název produktu  Part No.
 
Výrobce    Vaše
cena
EU
 
 
 
 
Vaše cena
s DPH
 
 
 
 
 
Porovnat
 
 

SFP+ transceiver Finisar FTLX8571D3BCL/ 10Gb/s /SR/ 300m MultiMode

 
 
Ostatní
  2 798 2 445
 
 
 
 
2 958
 
 
 
 
 
 

Podrobnosti o produktu


 

Dual Active-Active
RAID 0,1,0+1,3,5,6,10,30,50, 60, JBOD, N-way mirror
Cache/řadič: 4GB DDR3, rozšiřitelná na 8GB, BBU baterie není součástí řadičů.
Včetně: QReplica,QSnap,QThin,VDClone, QCentral.
Kompatibilní s: Windows Server 2003, Windows Server 2003R2, Windows Server 2008 R2; Red Hat Enterprise Linux 5; Solaris 10; Mac OS X;
Cerifikováno pro: VMware Ready; Hyper-V; Citrix Ready.
Max.256HDD přes JBOD. Max.128 serverů.
Bez SFP+ GBIC

 

Obchodníci


 

Produkt manažer:

Jan Petrák, +420 387 001 451, +420 602 742 705, jan.petrak@abacus.cz




 
 
 

Stránky o produktu:

http://www.qsantechnology.com/en/raidsystem_view.php?RSTID=AQ000063


 
 
 
 
 
 
 
 

Historie cen


 

Historie cen
Historie cen


 
 
 

 

Poslat info


 

 

Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?


 

 
Váš e-mail:
Cena  bez DPH:
Cena  s DPH:
WWW:
Komentář:
Mám o tento produkt zájem:  
Opište kód z obrázku:   Jiný obrázek...
 


 
 
 

 

Zaslat informaci o produktu známému


 

Váš e-mail:
Zaslat na e-mail:
Komentář:
Opište kód z obrázku:   Jiný obrázek...
 


 
 
 

 

Dotaz k tomuto produktu


 

Váš e-mail
Dotaz
Opište kód z obrázku:   Jiný obrázek...
 


 
 
 

 

Nalezli jste chybu?

 
 
 
Popis závady
Váš e-mail
Opište kód z obrázku:   Jiný obrázek...
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
/0 položek
0
Obsah košíku/Celkem 

 

 

 



 
 
 



 
O nás   /   Obchodní podmínky   /   Kontakt (I6)

Technické řešení © 2019 CyberSoft s.r.o.

 
 

K provozování našeho webu www.abacus.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.