0
Košík je prázdný
0

    Filtr

    Cena

    Status

    Sklad

    Parametrický filtr

    Podrobné vyhledávání

    Řadit podle

    výchozí řazení - produkty skladem dle prodejnosti za 60 dní sestupně
    vzestupně sestupně

    Položek na stránku:

    338 produktů
    17 stránek
     
    Kód   Název produktu Výrobce   Cena bez DPH Cena s DPH  
    SFP+ transceiver 10Gbps --> 10GbE-T, do 30m (CAT 6A či 7), RJ-45, 0 až 70°C, Cisco komp. Ostatní 987 Kč 1 195 Kč
    SFP28 transceiver 10/ 25Gbps, SM, 1310nm DFB, 10km, 3,3V,LC Duplex,0 až 70°C, DDM, Intel /Broadcom Ostatní 1 418 Kč 1 717 Kč
    Ethernet Converged Network Adapter X540-T2, Dual port 10GbE-T PCI-E8g2, LP Ostatní 4 161 Kč 5 036 Kč
    Ethernet Converged Network Adapter X550-T2, Dual port 10GbE-T PCI-E4g3, LP Ostatní 5 403 Kč 6 539 Kč
    Ethernet Converged Network Adapter X710-DA2, Dual port 10GbE (SFP+) PCI-E8g3, LP - (nelze s AMD) Ostatní 4 605 Kč 5 573 Kč
    Ethernet Converged Network Adapter X710-DA4, Quad port 10GbE (SFP+) PCI-E8g3, LP Ostatní 7 638 Kč 9 243 Kč
    Ethernet Converged Network Adapter X710-T4, Quad port 10GbE-T PCI-E8g3, LP Ostatní 12 360 Kč 14 957 Kč
    Ethernet Network Adapter X710-T4L Quad port 10GbE-T OCP3 (E8g8) Ostatní 12 650 Kč 15 308 Kč
    Ethernet Converged Network Adapter XL710-QDA2, Dual port 40GbE (QSFP+) PCI-E8g3, LP Ostatní 11 440 Kč 13 844 Kč
    NETGEAR ProSafe Plus XS708E switch 8×10GbE-T, 1×SFP+(10GbE) (sdílený) NETGEAR 26 130 Kč 31 619 Kč
    NETGEAR ProSafe Plus XS712T řízený switch 12×10GbE-T, 2×SFP+(10GbE) (sdílené) NETGEAR 69 240 Kč 83 782 Kč
    NETGEAR ProSafe Plus XS728T řízený switch 24×10GbE-T, 4×SFP+ NETGEAR 70 010 Kč 84 713 Kč
    Ethernet Network Adapter XXV710-DA2 - Dual port 25GbE (SFP28) PCI-E8 (g3) LP Ostatní 7 590 Kč 9 185 Kč
    Konektor RJ 45 (10ks) , blistr KABELY 55 Kč 67 Kč
    Krytka konektoru RJ45 na kulatý kabel, s výřezem, 10ks (blistr), šedá KABELY 60 Kč 73 Kč
    Cumulus Linux pro Supermicro SSE-X3648S/R SDN - 1 rok licence SUPERMICRO 34 040 Kč 41 188 Kč
    Cumulus Linux pro Supermicro SSE-X3648S/R SDN - 3 roky licence SUPERMICRO 97 080 Kč 117 467 Kč
    Cumulus Linux pro Supermicro SSE-X3648S/R SDN - 5 let licence SUPERMICRO 126 040 Kč 152 508 Kč
     
    • N

      Novinka

    • B

      Bazar

    • P

      Pokles ceny

    • D

      Doprodej

    • N

      Nedostupné

    • P

      Prodej

    • V

      Výhodná koupě

    • ČB

      - České Budějovice
    • EXL

      - Externí logistický sklad (zboží k dodání do 3 dnů)
    • MOR

      - Zahraniční reklamace servery
    • KOM

      - Virtuální - lze smontovat
    • 123

      - volné kusy skladem
    • RP*

      - Recyklační poplatek bez DPH
    • Body/ks

      - bodová hodnota produktu v promoakci;
    • v

      varianty

    • v

      varianty

      K / Konfigurovatelná sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
    • i

      Článek

    K provozování našeho webu www.abacus.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...