Přehled serverových novinek  

 
 
Máme zde další porci novinek z oblasti serverů a ukládání dat:

Nové základní desky s procesorem Xeon D-1500

Supermicro rozšířilo nabídku základních desek s integrovaným procesorem Xeon D-1500 o další tři modely mini ITX desek s dual 10GbE SFP+ porty. Jedná se o tyto modely:

X10SDV-8C-TLN4F+

X10SDV-12C-TLN4+

X10SDV-16C-TLN4+


Lišící se jen počtem jader a maximální spotřebou osazeného procesoru. Všechny zmíněné desky naleznete v konfigurátoru:

T110Q-X10

- Provedení minitower

T1119-X10

- Provedení krátké mini 1U

SIOM LAN porty a inovovaný 2U TwinPro

Supermicro již na letošním Cebitu představilo SIOM slot pro LAN konektivitu a s ním několik nových 2P základních desek proprietárního formátu (X10DSC-TP4S, X10DSC+ a X10DRS) pro storage servery (6048R-E1CR90 - 4U na devadesát 3,5" disků a 2028R-E1CR48N - 2U na čtyřicet osm 2,5" disků). Tyto základní desky jsou vybaveny proprietárním SIOM slotem, do kterého se osazují různé varianty LAN rozhraní. V podobě SIOM modulu jsou uváděny tyto LAN (Intel dual/quad port 1GbE i350, Intel dual port 10GbE (SFP+) i82599ES, Intel quad port 10GbE (SFP+) XL710-AM1, Intel dual/quad port 10GbE-T Intel X550-AT2, singl a dual port FDR Infiniband Mellanox ConnectX-3 a dual port port 25GbE QSFP28. Nyní jsou SIOM slotem vybavené také inovované 2U TwinPro² multimode servery. Výhodou nových 2U Twin-ů je možnost osadit DVĚ PCI-Express LP přídavné karty a větší flexibilita - každý uzel může mít jiné LAN rozhraní, případně lze upgradovat v průběhu životního cyklu. K dispozici jsou obě varianty:

i-2424F-X10

tedy 2U TwinPro² (4uzly) pro 2,5"

i-2424Q-X10

2U TwinPro² (4uzly) pro 3,5" disky.
Další informace k SIOM modulům zde.



 
 
 
Přehled serverových novinek
 
 
 
 
 
 
 
/0 položek
0
Obsah košíku/Celkem 

 

 

 



 
 
 



 
O nás   /   Obchodní podmínky   /   Kontakt (I6)

Technické řešení © 2019 CyberSoft s.r.o.