Abacus Electric, s.r.o.
č.p. 2
370 01 Planá

IČ: 450 22 828
DIČ: CZ450 22 828

Abacus Electric, s.r.o. zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Českých Budějovicích, sp. zn. C 1228
 
 
 
 
 

Středisko: Planá 2, 370 01 České Budějovice, Otvírací doba PO - PÁ 8:30-17:00

FunkceNázevE-mailTelefonICQSkype
Vedoucí střediska

Váňa Zbyněk

zbynek.vana@abacus.cz+420 387 001 461
Účetní; Ekonom

Červencová Barbora

barbora.cervencova@abacus.cz+420 387 001 471
Účetní

Šťovíčková Lucie

lucie.stovickova@abacus.cz+420 387 001 474
Marketing

Gula Ladislav

ladislav.gula@abacus.cz+420 387 001 465
Obchodník; Obchodník EVOLVEO

Vašek Lukáš

lukas.vasek@abacus.cz+420 387 001 475, +420 777 493 154
ICQ status 176304769
Technik

Novák Petr

petr.novak@abacus.cz+420 387 001 496
Reklamace

Petrlík Matouš

matous.petrlik@abacus.cz+420 387 001 450
Reklamace

Žemlička Petr

petr.zemlicka@abacus.cz+420 387 001 482
Vedoucí skladu

Vacek Jaroslav

Jaroslav.Vacek@abacus.cz+420 387 001 476
Vedoucí logistiky

Strnad Petr

Petr.Strnad@abacus.cz+420 387 001 477
 

Středisko: servery a storage, Planá 2, 370 01 České Budějovice, Otvírací doba PO - PÁ 8:30-17:00

FunkceNázevE-mailTelefonICQSkype
Ředitel; Vedoucí střediska

Petrák Jan

jan.petrak@abacus.cz+420 387 001 451, +420 602 742 705
ICQ status 38622031
IS

Staněk Jan

   info
jan.stanek@abacus.cz+420 387 001 499, +420 602 790 557
Obchodník servery a storage

Koza Ludvík

ludvik.koza@abacus.cz+420 387 001 454, +420 777 493 155
ICQ status 217947972
Obchodník servery a storage

Kühnel Karel

karel.kuhnel@abacus.cz+420 387 001 463, +420 721 055 541
ICQ status 334186549
Technik

Rems David

david.rems@abacus.cz+420 387 001 493, +420 602 790 574
Technik

Soucha Tomáš

tomas.soucha@abacus.cz+420 387 001 450
Technik

Sukdolák Bohouš

bohuslav.sukdolak@abacus.cz+420 387 001 450
Technik

Zíka Pavel

   info
pavel.zika@abacus.cz+420 387 001 494, +420 602 790 574
 

Středisko: Slévarenská 409/16, 709 00 Ostrava, Otvírací doba PO - PÁ 8:30-17:00

FunkceNázevE-mailTelefonICQSkype
Nákupčí

Knispel Petr

petr.knispel@abacus.cz+420 599 520 712
Nákupčí

Kuchta David

david.kuchta@abacus.cz+420 599 520 711
ICQ status 102888942
Nákupčí

Chýlek Libor

libor.chylek@abacus.cz+420 731 111 154
Obchodník EVOLVEO

Kolichová Soňa

sona.kolichova@evolveo.com+420 599 520 724, +420 731 928 293
ICQ status 195727886
Obchodník

Cenek Martin

martin.cenek@abacus.cz+420 599 520 721, +420 777 493 157
ICQ status 410484531
Obchodník

Jílek Marcel

marcel.jilek@abacus.cz+420 599 520 723
ICQ status 299242020
Technik

Žák Rostislav

rostislav.zak@abacus.cz+420 599 520 735
Obchodník servery a storage

Húska Branislav

branislav.huska@abacus.cz+420 773 749 057
 

Středisko: Cukrovarská 987, 196 00 Praha - 9 Čakovice, Otvírací doba PO - PÁ 8:30-17:00

FunkceNázevE-mailTelefonICQSkype
Vedoucí střediska

Dlabal Pavel

pavel.dlabal@abacus.cz+420 222 745 685
ICQ status 168111139
Obchodník servery a storage

Funfálek Prokop

prokop.funfalek@abacus.cz+420 222 745 681, +420 737 383 127
ICQ status 117370337
Technik

Kraus Petr

   info
petr.kraus@abacus.cz+420 222 745 688
 
 
 
 
/0 položek
0
Obsah košíku/Celkem 

 

 

 



 
 
 



 
O nás   /   Obchodní podmínky   /   Kontakt (I6)

Technické řešení © 2017 CyberSoft s.r.o.